Хто розвиватиме десять сіл Покуття?

0
2831

ПЕРЕЛІК

кандидатів на посаду селищного голови Чернелицької  селищної ради Коломийського району

Івано – Франківської  області,

зареєстрованих на перших місцевих виборах

25 жовтня 2020 року

  1. Жичицький Роман Михайлович
  2. Кошка Василь Іванович
  3. Ластович Роман Іванович
  4. Малик Петро Дмитрович
  5. Півторак Роман Михайлович
  6. Скрип’юк Іван Миколайович

ПЕРЕЛІК

кандидатів у депутати  Чернелицької  селищної ради Коломийського району Івано – Франківської  області

     

               1 округ

Чернелиця

  1. Абрамович Наталія Володимирівна
  2. Безнащук Віталій Іванович
  3. Бойчук Володимир Михайлович
  4. Випасняк Галина Зіновіївна
  5. Калинчук Василь Миколайович
  6. Кошка Іван Васильович
  7. Луцик Петро Романович
  8. Меуш Марія Богданівна
  9. Олінійчук Марія Василівна
  10. Пасічник Тарас Володимирович
  11. Пилипів Анатолій Васильович
  12. Попович Богдан Васильович
  13. Соколов Олексій Ігорович

2 округ

Чернелиця

Хмелева

  1. Абрамович Михайло Степанович
  2. Андріяш Лілія Василівна
  3. Білецька Ганна Зіновіївна
  4. Василик Лідія Іванівна
  5. Верейкіна Тетяна Володимирівна
  6. Климкович Василь Степанович
  7. Кустрин Петро Богданович
  8. Лаврів Василь Романович
  9. Лаврів Віктор Михайлович
  10. Лаврів Ігор Петрович
  11. Приймак Ярослав Дмитрович
  12. Харук Петро Пилипович

         3 округ

Далешове

Колінки

  1. Богоніс Роман Романович
  2. Данилейчук Богдан Любомирович
  3. Кловата Любов Дмитрівна
  4. Кошка Сергій Васильович
  5. Рощак Галина Дмитрівна
  6. Смбатян Артур Арпіарович
  7. Тарас Василь Миколайович
  8. Чернецька Оксана Андріївна

4 округ

Дубки

Репуженці

  1. Голинський Василь Степанович
  2. Гринів Ігор Петрович
  3. Гутько Петро Петрович
  4. Йоник Наталія Михайлівна
  5. Корчинська Надія Миколаївна
  6. Мала Ганна Антонівна
  7. Малик Ярослав Васильович
  8. Миронюк Наталія Євгенівна
  9. Музика Іван Богданович
  10. Ткачук Надія Павлівна

5 округ

Корнів

Вільхівці

  1. Іванків Володимир Юрійович
  2. Куртяник Роман Дмитрович
  3. Приймак Галина Олексіївна
  4. Розумний Василь Іванович
  5. Романів Василь Іванович
  6. Шокалюк Андрій Васильович

6 округ

Копачинці

  1. Ґава Ганна Михайлівна
  2. Ґава Тарас Васильович
  3. Дутка Олександра Федорівна
  4. Івоняк Михайло Богданович
  5. Кепещук Іван Васильович
  6. Кость Марія Петрівна
  7. Паламарчук Іван Михайлович
  8. Стасюк Христина Василівна
  9. Струк Петро Іванович

7 округ

Кунисівці

  1. Демашок Лілія  Василівна
  2. Жибчин Роман Ігорович
  3. Кошка Галина Романівна
  4. Липка Василь Іванович
  5. Липка Петро Васильович
  6. Петелька Іван Петрович
  7. Хом’як Ганна Петрівна

Матеріали для “Краю” надала Чернелицька ТВК.

 

 

Тут може бути ваша реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я