Кандидати в депутати Городенківської ОТГ

0
4923

ЄДИНІ ВИБОРЧІ СПИСКИ

кандидатів у депутати Городенківської ОТГ, висунутих  політичними партіями. Черговість – за порядком подання документів в ТВК

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

  1. Музичка Любомир Володимирович
  2. Токарик Василь Васильович
  3. Терлецький Ігор Ярославович
  4. Гафійчук Галина Іванівна
  5. Назарійчук Оксана Степанівна
  6. Олексин Микола Миколайович
  7. Крох Володимир Ярославович
  8. Гуцуляк Василь Степанович
  9. Крачковська Валентина Миколаївна
  10. Дубковецька Наталія Василівна
  11. Дем’яненко Андрій Олексійович
  12. Слободян Василь Михайлович
  13. Ковальчук Микола Богданович
  14. Письменна Ірина Валеріївна
  15. Левінська Любов Ярославівна
  16. Марченко Сергій Валерійович
  17. Пронич Іван Іванович
  18. Боднарчук Мирослав Дмитрович
  19. Гев’юк Леся Василівна
  20. Богос Олена Констянтинівна
  21. Мохорук Василь Іванович
  22. Болотенюк Микола Миколайович
  23. Іваськевич Олександр Андрійович
  24. Якубовська Надія Ярославівна
  25. Перегінчук Олександра Василівна
  26. Андрейчук Микола Дмитрович
  27. Гевко Богдан Тарасович
  28. Петрущак Лілія Ігорівна
  29. Яцищук Ірина Богданівна
  30. Цалин Михайло Ігорович
  31. Лучак Ірина Мирославівна

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

  1. Даниш Станіслав Романович
  2. Даниш Ігор Романович
  3. Микитчук Ігор Степанович
  4. Дідич Олександра Маркіянівна
  5. Тарновецька Наталія Дмитрівна
  6. Дяків Мар’яна Богданівна
  7. Никифорук Микола Ярославович
  8. Петришин Роман Романович
  9. Дуб’як Микола Дмитрович
  10. Левицька Роксолана Романівна
  11. Калин Юрій Васильович
  12. Фейгер Леонід Валентинович
  13. Гордійчук Микола Михайлович
  14. Ласійчук Зоряна Орестівна
  15. Б’єнь Світлана Михайлівна
  16. Кульчинський Тарас Богданович
  17. Ковблюк Віталій Михайлович
  18. Василик Андрій Іванович
  19. Кобилянська Світлана Іванівна
  20. Койляк Ганна Михайлівна
  21. Кедик Михайло Романович
  22. Король Ігор Ігорович
  23. Альберт Василь Володимирович
  24. Табачнюк Марія Василівна
  25. Кукул Анастасія Володимирівна
  26. Мартинюк Петро Володимирович
  27. Бойків Володимир Васильович
  28. Череп Володимир Володимирович
  29. Мартинюк Світлана Федорівна
  30. Шологон Оксана Василівна
  31. Слободян Любомир Романович
  32. Кривко Ігор Михайлович
  33. Базилевич Тетяна Богданівна
  34. Нескреба Наталія Михайлівна

 «Об’єднання «Самопоміч»

  1. Новосельський Володимир Богданович
  2. Стасюк Любомир Мирославович
  3. Вінтоник Руслана Іванівна
  4. Угрин Мирослав Іванович
  5. Яшан Богдана Богданівна
  6. Дирбавка Василь Іванович
  7. Король Богдан Михайлович
  8. Мадрига Оксана Василівна
  9. Гультай Наталія Іванівна
  10. Візінський Василь Васильович
  11. Аносов Андрій Вікторович
  12. Фещук Віталій Маркович
  13. Цебрій Іван Остапович
  14. Панчук Галина Миколаївна
  15. Череп Тетяна Богданівна
  16. Олійник Роман Романович
  17. Бурдега Віталій Дмитрович
  18. Павлюк Христина Василівна
  19. Голей Андрій Михайлович
  20. Тарновецька Марія Дмитрівна
  21. Косменко Віталій Вікторович
  22. Лазецький Володимир Васильович
  23. Кушнір Ірина Романівна
  24. Соколюк Михайло Петрович
  25. Лукинів Ірина Іванівна
  26. Мартинюк Іван Іванович
  27. Ковальчук Руслан Миколайович
  28. Яремчук Галина Іванівна
  29. Заводовський Ігор Михайлович
  30. Аносова Алла Мирославівна
  31. Мацієвич Петро Іванович
  32. Угрин Ольга Сергіївна
  33. Сергєєв Назарій Юрійович
  34. Котелко Тетяна Іванівна

«Голос»

  1. Стецишин Володимир Антонович
  2. Головацький Любомир Іванович
  3. Сидорак Володимир Дмитрович
  4. Буджак Уляна Володимирівна
  5. Бойцан Наталія Миколаївна
  6. Семенюк Віталій Миколайович
  7. Кузьма Андрій Олегович
  8. Боднарчук Роман Дмитрович
  9. Березовська Наталія Богданівна
  10. Бойчук Леся Іванівна
  11. Гурак Петро Васильович
  12. Штайнбах Василь Васильович
  13. Шокалюк Василь Дмитрович
  14. Хруник Олександра Василівна
  15. Середа Любов Василівна
  16. Николаїшин Богдан Богданович
  17. Книгиницький Віктор Федорович
  18. Гурак Андрій Михайлович
  19. Гільденберг Наталія Володимирівна
  20. Радецька Наталія Дмитрівна
  21. Баб’як Борис Іванович
  22. Бурденюк Володимир Вікторович
  23. Василинюк Микола Миколайович
  24. Куриш Ольга Олександрівна
  25. Савіцька Світлана Михайлівна
  26. Бойків Іван Євгенович
  27. Бобровський Віталій Володимирович
  28. Максим’юк Богдан Михайлович
  29. Носурак Леся Дмитрівна
  30. Койляк Галина Михайлівна
  31. Козак Іван Андрійович
  32. Соловій Лілія Володимирівна
  33. Остап’юк Андрій Петрович
  34. Сливчук Марія Михайлівна

Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад»

  1. Федорів Василь Іванович
  2. Михайлюк Лілія Ярославівна
  3. Боднарчук Василь Дмитрович
  4. Осадчук Роман Михайлович
  5. Попович Наталія Романівна
  6. Підвербецький Остап Мирославович
  7. Гринюк Ореста Іванівна
  8. Грищук Ірина Богданівна
  9. Дронюк Любов Василівна
  10. Гуцуляк Віталій Васильович
  11. Здрілий Роман Романович
  12. Колісник Тарас Михайлович
  13. Колодій Руслан Петрович
  14. Клим Тамара Федорівна
  15. Книгиницька Світлана Степанівна
  16. Кушнірук Ярослав Євгенович
  17. Плаксій Микола Петрович
  18. Ілієвич Дмитро Васильович
  19. Кучмей Дарія Дмитрівна
  20. Миронюк Юнетта Олександрівна
  21. Лукасевич Станіслав Андрійович
  22. Мельничук Богдан Петрович
  23. Носурак Петро Іванович
  24. Павчак Надія Ярославівна
  25. Романиця Ірина Богданівна
  26. Павлович Василь Богданович
  27. Сидорак Дмитро Іванович
  28. Стусяк Василь Миколайович
  29. Стрибко Мирослава Миколаївна
  30. Цапко Галина Федорівна
  31. Мельничук Галина Юріївна
  32. Цюмпала Андрій Петрович
  33. Штограм Світлана Миколаївна
  34. Чикур Сергій Іванович

«Європейська Солідарність»

  1. Антошко Іван Єфімович
  2. Чупрун Василь Степанович
  3. Петришин Любомир Богданович
  4. Тучак Тамара Юріївна
  5. Бабала Ірина Вікторівна
  6. Лазорко Володимир Васильович
  7. Парфенюк Роман Володимирович
  8. Гультай Володимир Ігорович
  9. Підлеснюк Марія Михайлівна
  10. Біла Ірина Василівна
  11. Савка Юрій Павлович
  12. Бойчук Олександр Іванович
  13. Чіляк Дмитро Михайлович
  14. Березовська Світлана Миколаївна
  15. Ривак Світлана Михайлівна
  16. Чабан Андрій Васильович
  17. Гев’юк Віталій Васильович
  18. Букатюк Василь Васильович
  19. Смолінг Ольга Дмитрівна
  20. Тарновська Галина Ярославівна
  21. Драганчук Любомир Петрович
  22. Власенко Віталій Олегович
  23. Приймак Іван Васильович
  24. Равлюк Лариса Василівна
  25. Яшан Любов Василівна
  26. Олійник Михайло Романович
  27. Боднарчук Василь Михайлович
  28. Шкварок Михайло Михайлович
  29. Лаврів Олександра Василівна
  30. Іванишин Ольга Володимирівна
  31. Шевчук Василь Павлович
  32. Мельничук Оксана Петрівна
  33. Гнип’юк Василь Михайлович
  34. Рудько Галина Петрівна

«За Майбутнє»

  1. Шевага Віталій Михайлович
  2. Ємчук Василь Дмитрович
  3. Срайчук Віталій Петрович
  4. Загаровська Ольга Ярославівна
  5. Марцінів Юлія Степанівна
  6. Мандич Іван Петрович
  7. Струтинський Іван Іванович
  8. Дем’янчук Марія Тарасівна
  9. Онуцька Марія Дмитрівна
  10. Шкреметко Михайло Васильович
  11. Павчак Наталія Богданівна
  12. Лесюк Тамара Ярославівна
  13. Тузик Іван Петрович
  14. Дем’янчук Борис Тарасович
  15. Поливкан Микола Федорович
  16. Чижевський Василь Васильович
  17. Мішталь Андрій Романович
  18. Ковблюк Василь Миколайович
  19. Тимків Юлія Михайлівна
  20. Мороз Галина Михайлівна
  21. Бачевський Віктор Миколайович
  22. Гривул Василь Васильович
  23. Білик Володимир Дмитрович
  24. Коркоза Галина Дмитрівна
  25. Сорохан Наталія Іванівна
  26. Лиско Мирослав Дмитрович
  27. Король Дмитро Іванович
  28. Рогулько Василь Васильович
  29. Кубієвич Марія Павлівна
  30. Сидорак Леся Іванівна
  31. Курилюк Василь Васильович
  32. Свєтловська Олександра Василівна
  33. Олійник Ярослав Романович
  34. Бахматюк Світлана Василівна

«Українська Галицька Партія»

  1. Нагорняк Василь Михайлович
  2. Кіндрачук Галина Мирославівна
  3. Ткачук Галина Володимирівна
  4. Сорохан Світлана Дмитрівна
  5. Андрухович Михайло Дмитрович
  6. Забойська Христина Дмитрівна
  7. Мартинюк Петро Миколайович
  8. Кузик Галина Іванівна
  9. Діка Петро Васильович
  10. Антонюк Олег Олегович
  11. Драганчук Євген Євгенович
  12. Яремейчук Ігор Степанович
  13. Венгринович Дмитро Степанович
  14. Яців Галина Іванівна
  15. Чернега Марія Дмитрівна
  16. Кудибин Ігор Богданович
  17. Полєжаєв В’ячеслав В’ячеславович
  18. Прокоп’юк Микола Іванович
  19. Корінна Мирослава Дмитрівна
  20. Малик Наталія Олександрівна
  21. Клачко Леся Василівна
  22. Ощипко Роман Михайлович
  23. Нагорняк Галина Романівна
  24. Никифорук Іван Михайлович
  25. Клачко Віктор Анатолійович
  26. Діброва Дмитро Миколайович
  27. Осадчук Юрій Юрійович
  28. Логойда Світлана Богданівна
  29. Полєжаєва Христина Павлівна
  30. Вінтоник Марія Михайлівна
  31. Липко Володимир Петрович
  32. Воробчук Леся Дмитрівна
  33. Морган Іван Іванович

«Слуга народу»

  1. Філіпенко Марія Мирославівна
  2. Лавасов Володимир Васильович
  3. Б’ялас Марія Володимирівна
  4. Гаврилаш Орест Васильович
  5. Брусков Валерій Васильович
  6. Білоголовка Любов Іванівна
  7. Кнігініцька Ольга Василівна
  8. Бурнадз Марія Романівна
  9. Городецький Любомир Дмитрович
  10. Крижанівська Галина Степанівна
  11. Липка Іван Любомирович
  12. Боднарчук Руслан Петрович
  13. Клічак Мирослава Федорівна
  14. Васьків Марія Іванівна
  15. Ткачук Галина Василівна
  16. Угрин Василь Дмитрович
  17. Гищук Євген Дмитрович
  18. Вівчарик Наталія Ярославівна
  19. Борисевич Дмитро Дмитрович
  20. Заремба Марія Іванівна
  21. Брус Зоряна Романівна
  22. Бриндзак Дмитро Михайлович
  23. Павлюк Богдан Миколайович
  24. Лихач Галина Богданівна
  25. Кіндратюк Наталія Василівна
  26. Бадлюк Любомир Іванович
  27. Ткачук Михайло Миколайович
  28. Ковалів Віра Дмитрівна
  29. Слотвіцький Василь Михайлович

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

  1. Мельничук Василь Іванович
  2. Редчук Іван Михайлович
  3. Бучовська Ольга Василівна
  4. Федишин Михайло Дмитрович
  5. Соболь Наталія Миколаївна
  6. Симків Богдан Володимирович
  7. Безмутько Ярослав Романович
  8. Сливка Поліна Петрівна
  9. Ковбуз Наталія Петрівна
  10. Ротерман Євген Євгенович
  11. Струтинський Ігор Степанович
  12. Марковська Галина Василівна
  13. Костюк Роман Миколайович
  14. Неміш Роман Васильович
  15. Дронюк Наталія Володимирівна
  16. Якубів Роман Васильович
  17. Круховська Людмила Василівна
  18. Шинкарчук Наталія Іванівна
  19. Безпальченко Віктор Анатолійович
  20. Півцьо Уляна Василівна
  21. Бойчук Володимир Богданович
  22. Пундик Петро Васильович
  23. Коваль Галина Михайлівна
  24. Григорів Олексій Петрович
  25. Волинська Марія Дмитрівна
  26. Аннюк Олексій Васильович
  27. Цапчук Сергій Михайлович
  28. Луценко Наталія Петрівна
  29. Сайко Руслан Степанович
  30. Грушецька Наталія Володимирівна
  31. Бойчук Богдан Васильович
  32. Лушнікова Оксана Іванівна
  33. Цебрій Юрій Юрійович

«Сила і честь»

  1. Угрин Василь Васильович
  2. Боднарчук Василь Васильович
  3. Угрин Наталія Михайлівна
  4. Аліман Богдан Романович
  5. Котик Ярослава Ярославівна
  6. Стринадко Олег Йосипович
  7. Гнатів Олег Ігорович
  8. Боднарчук Уляна Володимирівна
  9. Попадюк Наталія Володимирівна
  10. Келець Василь Миколайович
  11. Марченко Оксана Василівна
  12. Василинюк Марія Василівна
  13. Лазарович Ігор Васильович
  14. Шинкарук Дмитро Ігорович
  15. Заліщук Василь Юрійович
  16. Пук Василь Мирославович
  17. Далавурак Іванна Михайлівна
  18. Філіпчук Мирослава Іванівна
  19. Плащук Володимир Григорович
  20. Ісмаілова Надія Степанівна
  21. Сенюк Василь Михайлович
  22. Буряк Іван Васильович
  23. Поліщук Світлана Анатоліївна
  24. Стадничук Леся Карлівна
  25. Гулин Надія Петрівна
  26. Бойцан Галина Дмитрівна
  27. Воробець Віталій Тарасович
  28. Левчук Василь Михайлович
  29. Франчин Дмитро Ярославович
  30. Брус Наталія Василівна

«Радикальна партія Олега Ляшка»

  1. Скіцько Сергій Ярославович
  2. Здрілий Руслан Зіновійович
  3. Кузишин Віктор Володимирович
  4. Скіцько Любов Дмитрівна
  5. Савоцька Оксана Петрівна
  6. Рачек Іван Іванович
  7. Кузишин Лариса Дмитрівна
  8. Петрів Тетяна Іванівна
  9. Палій Руслан Михайлович
  10. Яринська Любов Романівна
  11. Чайковська Тетяна Ярославівна
  12. Хом’як Олександр Ярославович
  13. Бойко Богдан Михайлович
  14. Дружкіна Світлана Ярославівна
  15. Тарасов Микола Миколайович
  16. Самуляк Оксана Іванівна.
  17. Хом’як Ганна Миколаївна
  18. Дем’янчук Віктор Ігорович
  19. Олійник Любов Степанівна.
  20. Никифорук Роман Михайлович.
  21. Пасічник Галина Романівна
  22. Драганчук Руслан Володимирович
  23. Діка Наталія Олександрівна
  24. Костельніцький Констянтин Васильович
  25. Войцехівська Олександра Ярославівна
  26. Дем’янчук Ігор Вікторович.
  27. Матюшина Любов Степанівна

 «Пропозиція»

  1. Редчук Ольга Іванівна
  2. Сорохан Федір Володимирович
  3. Римик Оксана Василівна
  4. Боднарчук Володимир Юрійович
  5. Грицюк Василь Іванович
  6. Івасютин Іван Іванович
  7. Івасюк Юрій Юрійович
  8. Стецьків Анатолій Степанович
  9. Хомик Мар’яна Степанівна
  10. Клим’юк Вероніка Іванівна
  11. Липчук Олександр Богданович
  12. Масевич Антоніна Михайлівна
  13. Дащак Тетяна Володимирівна
  14. Андрусяк Людмила Іванівна
  15. Скрипник Ігор Михайлович
  16. Команицька Роксолана Володимирівна
  17. Рудий Ігор Ярославович
  18. Редчук Людмила Іванівна
  19. Павловський Сергій Ярославович
  20. Булка Мар’яна Іванівна
  21. Белоусова Оксана Володимирівна
  22. Стасюк Олег Володимирович
  23. Микитин Оксана Олегівна
  24. Бутрим Галина Василівна
  25. Пасічник Максим Зіновійович
  26. Варданян Гай-Анна Хачіківна

Голова Городенківської міської територіальної виборчої комісії:                                              Г.А.Кучірка

Секретар Городенківської міської територіальної виборчої комісії :                                          М.В.Максимчук

Тут може бути ваша реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я