Кандидати на посади старост

0
2415

Голова Городенківської міської ради Богдан Кобилянський опублікував на своїй фейсбук-сторінці 88 кандидатів на посади старост, які матимуть можливість представити свої програми перед мешканцями громади.
Попередньо кандидатів було 112, 24 заявки відхилено, бо апліканти заповнили не всі обов’язкові поля, або через дублікат заявки.
Громадські слухання проводитимуться у першій половині грудня.
Ви можете ознайомитися із переліком кандидатів нижче.
✅ Вербівці:
1. Ключівський Юрій Ярославович
✅ Виноград:
1. Гоблик Михайло Михайлович
2. Рогулько Василь Васильович
3. Шиш Світлана Ярославівна
4. Михайлюк Андрій Тарасович
5. Деделюк Василь Дмитровович (с. Хвалибога)
✅ Вікно:
1. Березовська Наталія Богданівна
2. Симанчук Володимир Григорович
3. Дяків Наталія Мирославівна
✅ Глушків:
1. Курилюк Василь Васильович
2. Костюк Світлана Іванівна
3. Максимчук Марія Володимирівна
✅ Городниця:
1. Коломийчук Дмитро Степанович
2. Николаїшин Богдан Богданович
3. Чермак Данило Степанович
4. Закордонець Святослав Михайлович
✅ Котиківка:
1. Вережак Іван Михайлович
2. Петришин Роман Романович
3. Липка Іван Любомирович
✅ Лука:
1. Дяків Василь Ярославович
2. Бачевський Ігор Васильович
✅ Михальче:
1. Пронь Богдан Миронович
✅ Незвисько:
1. Гончарик Петро Іванович
2. Ковальчук Микола Богданович
3. Андрухович Іван Федорович
✅ Олієво-Королівка:
1. Пундик Василь Петрович
2. Хруник Петро Дмитрович
3. Бандурка Богдан Миколайович
4. Пулька Іванна Богданівна
✅ Острівець:
1. Кудибин Ігор Богданович
2. Юрчишин Михайло Іванович
3. Катрич Василь Дмитрович (с. Рогиня)
✅ Поточище:
1. Бойчук Володимир Богданович
✅ Раковець:
1. Лонич Іван Дмитрович
2. Линтовська Яна Василівна
3. Чикур Сергій Іванович (с. Семенівка)
4. Тузик Іван Петрович
✅ Рашків:
1. Власенко Віталій Олегович
2. Дідович Михайло Петрович (с. Якубівка)
✅ Росохач:
1. Мельничук Галина Юріївна
2. Никифорук Іван Миколайович
3. Соколюк Михайло Петрович
4. Федорів Михайло Петрович
✅ Семаківці:
1. Лахман Юрій Петрович
2. Риндич Володимир Михайлович
✅ Серафинці:
1. Равлик Михайло Миколайович
2. Островський Анатолій Романович
3. Онуцька Марія Дмитрівна
4. Бучовський Іван Васильович
5. Яківчик Василь Ярославович
6. Солинська Світлана Степанівна
✅ Слобідка:
1. Кисилиця Василь Васильович
2. Пінкевич Мирослава Михайлівна
✅ Сороки:
1. Филипчук Петро Дмитрович
2. Бублик Віталій Анатолійович
3. Якубів Роман Васильвич
4. Сваричевська Ганна Іванівна
5. Кушнірук Ярослав Євгенович
✅ Стрільче:
1. Ткачук Роман Богданович
2. Собко Оксана Степанівна
3. Танасійчук Василь Орестович
4. Папушак Богдан Богданович
5. Проців Роман Назарович
6. Залевський Сергій Дмитрович (с. Пробабин)
✅ Тишківці:
1. Золотарчук Володимир Михайлович
2. Пронич Іван Іванович
3. Кульчинський Тарас Богданович
4. Заводовський Володимир Богданович
✅ Топорівці:
1. Сливчук Михайло Васильович
2. Никифорук Віталій Іванович
3. Угрин Іван Михайлович
✅ Торговиця:
1. Шинкарук Дмитро Ігорович
2. Івасюк Іван Іванович
✅ Чернятин:
1. Боднарчук Василь Михайлович
2. Барик Роман Іванович
3. Матіїв Наталія Василівна
4. Матіїв Оксана Анатоліївна
5. Боднарчук Роман Дмитрович
✅ Чортовець:
1. Оробець Теодор Іванович
2. Гринюк Ореста Іванівна
3. Олійник Михайло Романович
4. Озарко Михайло Михайлович
✅ Ясенів-Пільний:
1. Мандрик Микола Миколайович
2. Болотенюк Микола Миколайович
3. Шкварок Михайло Михайлович
4. Андрухович Михайло Дмитрович
5. Матієк Степан Петрович
6. Тутак Іван Іванович

Тут може бути ваша реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я