Іван Липчук: “Якій землі ти син?”

0
108
В нашій родині, скільки себе пам’ятаю, склалась традиція читання газет. І читати навчився, вирізаючи газетні букви. Часи були  важкі, але виписати газету, то завжди було святе. Літні люди, особливо учителі, пам’ятають щотижневі 15-ти хвилинні політінформації які заставляли бути інформованими як учнів, так і вчителів. З часом, залишалась звичка володіти інформацією, як кажуть: “Той хто володіє інформацією, володіє світом”. 
Із екранів телевізорів, чи інтернету ми знаємо, що діється за морями океанами. А як дізнатися чим живе свій край, сусідні села, які здобутки, перемоги, досягнення і втрати? На це запитаня, і на запитання “якій землі ти син?” дає відповідь наш Городенківський тижневик “Край”, найкраща газета за підсумками аналізу районних часописів.
“Край”- індикатор подій не тільки місцевого значення а й обласного і державного. “Край” – газета національної ідеології і те, що в газеті є “Крайчик”, для найменьшеньких, багато про що говорить. Широкий спектр інформації для городників, підприємців, домогосподарок, працівників освіти, медицини та культури, для тих хто любить футбол, для держслужбовців і релігійних громад.
       Дорогі земляки-покутяни, друзі, знайомі, колеги медики, працівники культури, освітяни,  всі поважні мешканці Городенківської та Чернелицької ОТГ закликаю вас стати передплатниками  інформаційного часопису “Край” на 2021рік. Редакції успіхів!
Іван Липчук, Торговиця.

 

Тут може бути ваша реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я